|
Szczegóły Produktu:
|
| Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Poliester i bawełna | Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
|---|---|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Tusz sublimacji, atrament pigmentowy | Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz |
| Kolor i strona: | Wielobarwność | Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne |
| Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 | Oprogramowanie: | ONYKS |
| Moc robocza maszyny: | 7kW | Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Podkreślić: | Wielkoformatowa drukarka sublimacyjna do tekstyliów,bezpośrednio do drukarki włókienniczej dla bawełny,cyfrowy ploter tkanin z gwarancją |
||
Nazwa produktu: Fabryczna wyprzedaż Duży format Cyfrowa drukarka sublimacyjna Bezpośrednio do tekstyliów Bawełna i poliester
Prędkość pracy drukarki:
Główne cechy:
Oś X i oś Y:
Oś X i oś Y wykorzystują serwomotory AC.
Szyna prowadząca: Używa bezgłośnej szyny prowadzącej HIWIN. Niemiecki łańcuch przeciągowy IGUS sprawia, że Twoje środowisko drukowania jest cichsze.
Głowica drukująca: Cztery głowice drukujące Epson, większa prędkość, dłuższa żywotność głowicy. Dostępna funkcja drukowania piórkowego, korekcja i punktowanie głowic drukujących są łatwiejsze. Inteligentna usługa czyszczenia głowicy drukującej, zapewnia bezpieczną i wygodną funkcję czyszczenia i ochrony głowicy drukującej.
Specyfikacje maszyny:
| Parametr produktu | |
| Model | CSR3200 |
| Głowica drukująca | 4 sztuki i3200A1 |
| Tusz | Tusz sublimacyjny, tusz pigmentowy |
| Liczba dysz | (400 dysz*8 linii)*4 głowice |
| Kolor | Podwójny CMYK |
| Wysokość głowicy drukującej | 1,5 mm/6 mm (regulowana) |
| Tryb dostarczania tuszu | Ciągłe dostarczanie tuszu |
| Maksymalna szerokość materiałów | 3300 mm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 3200 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki | 3 cale |
| Maksymalna waga materiału w rolce | 100 kg |
| Interfejs | USB2.0 |
| RAM | 128 MB |
| Zasilanie drukarki | AC380V, 50/60 Hz |
| Moc | Grzałka 3 KW |
| Drukarka 4 KW | |
| Temperatura | 30-32°C |
| Wilgotność | 40-60% (bez kondensacji) |
Zalety maszyny:
FAQ:
1) Jak mogę złożyć zamówienie?
A: Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów zamówienia, przygotujemy PI.
2) Jak mogę Ci zapłacić?
A: Zazwyczaj akceptujemy T/T, Western Union
3) Jeśli kupię maszynę, czy możesz również dostarczyć tusz, materiały itp.?
A: Tak, oczywiście, proszę używać oryginalnego tuszu, jest on lepszy dla konserwacji drukarki, możemy również dostarczyć powiązane materiały.
4) Chcę otworzyć nowy biznes, czy możesz mi podać jakieś pomysły?
A: Tak, możemy, proszę powiedzieć mi, jakie produkty chcesz produkować i jakie są Twoje wymagania, możemy zaoferować Ci kilka projektów.
5) A co z obsługą posprzedażną?
A: Gwarancja na maszynę 12 miesięcy, głowice drukujące nie są objęte gwarancją. Dostarczamy technologię online, nawet gdy maszyna jest poza gwarancją.
Profesjonalna obsługa:
![]()
![]()
Usługi logistyczne:
![]()
Branża zastosowań:
![]()
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649