|
Szczegóły Produktu:
|
| Oprogramowanie: | ONYKS | Moc robocza maszyny: | 7kW |
|---|---|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny | Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Bawełna i poliester |
| Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Rodzaj atramentu: | Atrament sublimacyjny i atrament pigmentowy |
| Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz | Kolor i strona: | Wielobarwność |
| Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne | Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 |
| Podkreślić: | Maszyna do druku tkanin cyfrowych SAER COLOR,maszyna do druku sublimacyjnego poliestrowego bawełny,Drukarka cyfrowa z tekstyliami o 4 lub 8 głowic |
||
Nazwa produktu: Wysokiej klasy cyfrowa maszyna do druku na tkaninach bawełnianych i poliestrowych SAER COLOR z 4 lub 8 głowicami drukującymi
Specyfikacje maszyny:
| Parametr produktu | |
| Typ modelu | CSR3200 |
| Głowica drukująca | 4 sztuki i3200A1 |
| Tusz | Tusz sublimacyjny, tusz pigmentowy |
| Liczba dysz | (400 dysz*8 linii)*4 głowice |
| Kolor | Podwójny CMYK |
| Wysokość głowicy drukującej | 1,5 mm/6 mm (regulowana) |
| Tryb dopływu tuszu | Ciągły dopływ tuszu |
| Maks. szerokość materiału | 3300 mm |
| Maks. szerokość druku | 3200 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki | 3 cale |
| Maksymalna waga materiału w rolce | 100 kg |
| Interfejs | USB2.0 |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Zasilanie drukarki | AC380V, 50/60 Hz |
|
Moc |
Grzałka 3 KW |
| Drukarka 4 KW | |
| Temperatura | 30-32°C |
| Wilgotność | 40-60% (bez kondensacji) |
Prędkość robocza maszyny:
Zalety maszyny:
![]()
Główne cechy:
Prowadnica: Używa cichej prowadnicy HIWIN. Niemiecki łańcuch przeciągowy IGUS sprawia, że Twoje środowisko druku jest cichsze.
Głowica drukująca: Cztery głowice drukujące Epson, większa prędkość, dłuższa żywotność głowicy. Dostępna funkcja drukowania piórkowego, korekcja i dopasowanie głowic drukujących są łatwiejsze. Inteligentna usługa czyszczenia głowicy drukującej, zapewnia bezpieczną i wygodną funkcję czyszczenia i ochrony głowicy drukującej.
Oś X i oś Y:
Oś X i oś Y wykorzystują serwomotory AC.
![]()
![]()
FAQ:
1) Jeśli kupię maszynę, czy mogę również otrzymać tusz, materiały itp.?
A: Tak, oczywiście, proszę używać oryginalnego tuszu, jest on lepszy dla konserwacji drukarki, możemy również dostarczyć powiązane materiały.
2) Chcę otworzyć nowy biznes, czy możesz mi podać jakieś pomysły?
A: Tak, możemy, proszę powiedzieć mi, jakie produkty chcesz produkować i jakie są Twoje wymagania, możemy zaoferować Ci kilka projektów.
3) A co z obsługą posprzedażną?
A: Gwarancja na maszynę 12 miesięcy, głowice drukujące nie są objęte gwarancją. Dostarczamy technologię online, nawet po wygaśnięciu gwarancji na maszynę.
4) Jak mogę złożyć zamówienie?
A: Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów zamówienia, przygotujemy PI.
5) Jak mogę Ci zapłacić?
A: Zazwyczaj akceptujemy T/T, Western Union
Profesjonalna obsługa:
![]()
![]()
SAER COLOR redefiniuje standardy obsługi, poprawiając doświadczenie klienta we wszystkich aspektach:
1. SAER ma ponad 20 lat doświadczenia w handlu zagranicznym, koncentrując się na krajowym przemyśle drukarskim. Jesteśmy niezawodni, godni zaufania, niezależni w badaniach i rozwoju, reputacja w branży jest niezrównana;2.
365 dni obsługi klienta i wsparcia online po sprzedaży, możliwość zapewnienia indywidualnej obsługi.3. Zapewniamy globalne usługi instalacyjne, upewniając się, że każdy klient zakończy instalację w ciągu 5 dni i może rozpocząć drukowanie
4.
Profesjonalny zespół przygotowuje listę pakowania, konosament, fakturę handlową, świadectwo pochodzenia, deklarację pakowania itp. Aby zapewnić klientom brak zmartwień związanych z odprawą celną i dostawą.Usługi logistyczne:
Branża zastosowań:
![]()
Przemysł odzieżowy: druk próbek lub wzorów kolorowych.
![]()
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649