|
Szczegóły Produktu:
|
| Kolor i strona:: | Wielobarwność | Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne |
|---|---|---|---|
| Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 | Oprogramowanie: | ONYKS |
| Moc robocza maszyny: | 9KW | Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Bawełna i poliester | Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
| Rodzaj atramentu: | Atrament pigmentowy i atrament sublimacyjny | Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz |
| Podkreślić: | 126-calowy ploter tkanin przemysłowych,drukarka sublimacyjna barwników o wysokiej rozdzielczości,KJ4B-QL głowica drukująca ploter |
||
Nazwa produktu: Gorąca wyprzedaż 126-calowy przemysłowy ploter drukujący na tkaninach KJ4B-QL o wysokiej rozdzielczości, drukarka sublimacyjna do poliestru
Prędkość pracy maszyny:
Dane atrybutów maszyny:
| Parametr produktu | |
| Typ modelu | CSR3200 |
| Głowica drukująca | 4 sztuki KJ4B-QL |
| Tusz | Tusz sublimacyjny, tusz pigmentowy |
| Liczba dysz | 2656 dysz |
| Kolor | CMYK |
| Wysokość głowicy drukującej | 1,5 mm/6 mm (regulowana) |
| Tryb dopływu tuszu | Ciągły dopływ tuszu |
| Maksymalna szerokość materiałów | 3300 mm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 3200 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki | 3 cale |
| Maksymalna waga materiału w rolce | 100 kg |
| Interfejs | USB2.0 |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Moc drukarki | AC380V, 50/60HZ |
|
Moc |
Grzałka 3KW |
| Drukarka 6KW | |
| Temperatura | 30-32°C |
| Wilgotność | 40-60% (bez kondensacji) |
Główne cechy:
Głowica drukująca: 4 sztuki głowic drukujących KJ4B-QL, większa prędkość, dłuższa żywotność głowicy. Dostępna funkcja drukowania piórkowego, korekcja i dopasowanie głowic drukujących są łatwiejsze. Inteligentna usługa czyszczenia głowicy drukującej, zapewniająca bezpieczną i wygodną funkcję czyszczenia i ochrony głowicy drukującej.
Oś X i oś Y:
Oś X i oś Y wykorzystują serwomotory AC.
Prowadnica: Użycie cichej prowadnicy HIWIN. Niemiecki łańcuch energetyczny IGUS sprawia, że Twoje środowisko drukowania jest cichsze.
![]()
![]()
Zalety maszyny:
![]()
Zalety podciśnienia:
1) System dopływu tuszu jest szczelny, maszyna może pracować pod stałym ciśnieniem
2) Może zapewnić stabilną pracę maszyny
3) Głowice drukujące bez blokowania dysz podczas pracy
4) Nie ma potrzeby częstego mycia głowicy drukującej
5) Maszyna może zawisać przez długi czas podczas pracy
FAQ:
1) Jak mogę złożyć zamówienie?
A: Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów zamówienia, przygotujemy PI.
2) Jak mogę Ci zapłacić?
A: Zazwyczaj akceptujemy T/T, Western Union
3) Jeśli kupię maszynę, czy możesz również dostarczyć tusz, materiały itp.?
A: Tak, oczywiście, proszę używać oryginalnego tuszu, jest to lepsze dla konserwacji drukarki, możemy również dostarczyć powiązane materiały.
4) Chcę otworzyć nowy biznes, czy możesz mi podać jakieś pomysły?
A: Tak, możemy, proszę powiedzieć mi, jakie produkty chcesz produkować i jakie są Twoje wymagania, możemy zaoferować Ci kilka projektów.
5) A co z obsługą posprzedażną?
A: Gwarancja na maszynę 12 miesięcy, głowice drukujące nie są objęte gwarancją. Dostarczamy technologię online, nawet gdy maszyna jest poza gwarancją.
Profesjonalna obsługa:
![]()
![]()
SAER COLOR redefiniuje standardy obsługi, poprawiając doświadczenie klienta we wszystkich aspektach:
1.SAER ma ponad 20 lat doświadczenia w handlu zagranicznym, koncentrując się na krajowym przemyśle drukarskim. Jesteśmy niezawodni, godni zaufania, niezależni w badaniach i rozwoju, reputacja w branży jest niezrównana;2.
365 dni obsługi klienta i obsługi online po sprzedaży, może zapewnić obsługę jeden na jeden.3. Zapewniamy globalne usługi instalacyjne, upewniając się, że każdy klient zakończy instalację w ciągu 5 dni i może rozpocząć drukowanie
4.
Profesjonalny zespół tworzy listę pakowania, konosament, fakturę handlową, świadectwo pochodzenia, deklarację pakowania itp. Aby zapewnić klientom brak zmartwień związanych z odprawą celną i dostawą.Usługa logistyczna:
Branża zastosowań:
![]()
Przemysł odzieżowy: druk próbek lub wzorów kolorowych.
![]()
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649