|
Szczegóły Produktu:
|
| Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 | Oprogramowanie: | ONYKS |
|---|---|---|---|
| Moc robocza maszyny: | 7kW | Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Poliester i bawełna | Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
| Rodzaj atramentu: | Tusz sublimacji, atrament pigmentowy | Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz |
| Kolor i strona: | Wielobarwność | Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne |
| Podkreślić: | maszyna do druku tkanin szerokoformatowych,cyfrowa drukarka włókiennicza do odzieży,maszyna do druku sublimacyjnego poliestrowego bawełny |
||
Zaawansowany cyfrowy system druku na tkaninach przeznaczony dla fabryk tekstylnych, charakteryzujący się ekologiczną eksploatacją i wysokowydajnymi głowicami drukującymi i3200.
| Rozdzielczość (dpi) | Prędkość |
|---|---|
| 720×1200 dpi (4 przejścia) | 78 m²/h |
| 720×2400 dpi (8 przejść) | 52 m²/h |
| 360×1200 dpi (2 przejścia) | 136 m²/h |
| Typ modelu | CSR3200 |
| Głowica drukująca | 4 sztuki i3200A1 |
| Rodzaje tuszów | Tusz sublimacyjny, tusz pigmentowy |
| Liczba dysz | (400 dysz × 8 linii) × 4 głowice |
| Konfiguracja kolorów | Podwójny CMYK |
| Wysokość głowicy drukującej | 1,5 mm/6 mm (regulowana) |
| Tryb dostarczania tuszu | Ciągłe dostarczanie tuszu |
| Maksymalna szerokość materiałów | 3300 mm |
| Maksymalna szerokość druku | 3200 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki | 3 cale |
| Maksymalna waga rolki | 100 kg |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Zasilanie drukarki | AC380V, 50/60 Hz |
| Zużycie energii | Grzałka: 3 kW, Drukarka: 4 kW |
| Temperatura pracy | 30-32°C |
| Wilgotność pracy | 40-60% (bez kondensacji) |
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649