|
Szczegóły Produktu:
|
| Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Rodzaj atramentu: | Tusz sublimacji, atrament pigmentowy |
|---|---|---|---|
| Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz | Kolor i strona: | Wielobarwność |
| Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne | Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 |
| Oprogramowanie: | ONYKS | Moc robocza maszyny: | 7kW |
| Ocena automatyczna: | Automatyczny | Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Poliester i bawełna |
| Podkreślić: | 3200 mm cyfrowa drukarka atramentowa z tkaniny,maszyna do tworzenia płotów włókienniczych z bawełny poliestrowej,4 głowice do druku tkaniny |
||
Zaawansowany cyfrowy system druku tkanin przeznaczony dla fabryk włókienniczych, wyposażony w przyjazną dla środowiska obsługę i wydajne głowice druku i3200.
| Rodzaj modelu | CSR3200 |
| Głowa druku | 4 części i3200A1 |
| Rodzaje atramentu | Ciasto sublimacyjne, pigmenty |
| Liczba dyszek | (400 dyszek × 8 linii) × 4 głowice |
| Konfiguracja kolorów | Podwójne CMYK |
| Wysokość głowy druku | 1.5 mm/6 mm (regulowane) |
| Tryb dostarczania atramentu | Ciągłe dostarczanie atramentu |
| Maksymalna szerokość materiałów | 3300 mm |
| Maksymalna szerokość druku | 3200 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki | 3 cali |
| Maksymalna waga rolki | 100 kg |
| Interfejs | USB 2.0 |
| RAM | 128M |
| Moc drukarki | AC380V, 50/60HZ |
| Zużycie energii | Grzejnik: 3 kW, drukarka: 4 kW |
| Temperatura pracy | 30-32°C |
| Wilgotność operacyjna | 40-60% (nie kondensujące) |
| Rozdzielczość (dpi) | Prędkość |
|---|---|
| 720×1200 dpi (4 przejścia) | 78 m2/h |
| 720×2400 dpi (8 przejść) | 52 m2/h |
| 360×1200 dpi (2 przejścia) | 136 m2/h |
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649