|
Szczegóły Produktu:
|
| Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Poliester i bawełna | Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
|---|---|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Tusz sublimacji, atrament pigmentowy | Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz |
| Kolor i strona: | Wielobarwność | Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne |
| Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 | Oprogramowanie: | ONYKS |
| Moc robocza maszyny: | 7kW | Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Rozdzielczość (dpi) | Prędkość |
|---|---|
| 720*1200dpi (4 przejścia) | 78m²/h |
| 720*2400dpi (8 przejść) | 52m²/h |
| 360*1200dpi (2 przejścia) | 136m²/h |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Typ modelu | CSR3200 |
| Głowica drukująca | 4 sztuki i3200A1 |
| Tusz | Tusz sublimacyjny, tusz pigmentowy |
| Liczba dysz | (400 dysz*8 linii)*4 głowice |
| Kolor | Podwójny CMYK |
| Wysokość głowicy drukującej | 1,5 mm/6 mm (regulowana) |
| Tryb dostarczania tuszu | Ciągłe dostarczanie tuszu |
| Maksymalna szerokość materiałów | 3300 mm |
| Maksymalna szerokość druku | 3200 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki | 3 cale |
| Maksymalna waga materiału w rolce | 100 kg |
| Interfejs | USB2.0 |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Moc drukarki | AC380V, 50/60HZ |
| Moc | Grzałka 3KW Drukarka 4KW |
| Temperatura | 30-32°C |
| Wilgotność | 40-60% (bez kondensacji) |
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649