|
Szczegóły Produktu:
|
| Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Rodzaj atramentu: | Tusz sublimacji, atrament pigmentowy |
|---|---|---|---|
| Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz | Kolor i strona: | Wielobarwność |
| Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne | Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 |
| Oprogramowanie: | ONYKS | Moc robocza maszyny: | 7kW |
| Ocena automatyczna: | Automatyczny | Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Poliester i bawełna |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj modelu | CSR3200 |
| Głowa drukująca | 4 części i3200A1 |
| Atramentu | Ciasto sublimacyjne, pigmenty |
| Liczba dyszek | (400 dyszek*8 linii) *4 głowice |
| Kolor | Podwójne CMYK |
| Głowa druku wysoka | 1.5 mm/6 mm (regulowane) |
| Tryb dostarczania atramentu | Ciągłe dostarczanie atramentu |
| Maksymalna szerokość materiałów | 3300 mm |
| Maksymalna szerokość druku | 3200 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki | 3 cali |
| Maksymalna masa materiału z rolki | 100 kg |
| Interfejs | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Moc drukarki | AC380V, 50/60HZ |
| Władza | Grzejnik 3 kW Drukarka 4 kW |
| Temperatura | 30-32°C |
| wilgotność | 40-60% ((Nie kondensujące) |
| Rozdzielczość (dpi) | Prędkość |
|---|---|
| 720*1200dpi (4 przejścia) | 78 m2/h |
| 720*2400dpi (8 przejścia) | 52 m2/h |
| 360*1200dpi (2 przejścia) | 136 m2/h |
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649