|
Szczegóły Produktu:
|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny | Odpowiedni rodzaj tkaniny: | Poliester i bawełna |
|---|---|---|---|
| Przetwarzanie mediów: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Rodzaj atramentu: | Atrament pigmentowy i atrament sublimacyjny |
| Zasilanie: | AC380, 50/60 Hz | Kolor i strona: | Wielobarwność |
| Stosowanie: | Pole reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne | Kompatybilny system operacyjny: | Windows 7 i Windows 10 |
| Oprogramowanie: | ONYKS | Moc robocza maszyny: | 7kW |
| Rozdzielczość (dpi) | Prędkość |
|---|---|
| 720*1200 dpi (4 przebiegi) | 78 m²/godz |
| 720*2400 dpi (8 przebiegów) | 52 m²/godz |
| 360*1200 dpi (2 przebiegi) | 136 m²/godz |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Typ modelu | CSR3200 |
| Głowica drukująca | 4 sztuki i3200A1 |
| Atrament | Atrament sublimacyjny, tusz pigmentowy |
| Liczba dysz | (400 dysz*8 linii)*4głowice |
| Kolor | Podwójny CMYK |
| Głowica drukująca wysoko | 1,5 mm/6 mm (regulowane) |
| Tryb zasilania atramentem | Ciągły dopływ atramentu |
| Maksymalna szerokość materiałów | 3300 mm |
| Maksymalna szerokość druku | 3200 mm |
| Zewnętrzna średnica rolki | 3 cale |
| Maksymalna waga materiału w rolce | 100 kg |
| Interfejs | USB2.0 |
| BARAN | 128M |
| Moc drukarki | AC380V, 50/60HZ |
| Moc | Grzejnik 3KW Drukarka 4KW |
| Temperatura | 30-32 ℃ |
| Wilgotność | 40-60% (bez kondensacji) |
Osoba kontaktowa: Mr. Wilson
Tel: +86 13564765507
Faks: 86-21-34171649